#8 jei vairuoji dviratį geriau užsikišk ir neklaidink kitų su savo paistalais
Išeik iš mašinos - Ir bėk na***uj.
Anonimas
4032
Anonimas
4605
dar su lapu :) , kaip išsilaikei teises jei KET nemoki? Draudimas sukti į kairę NEDRAUDŽIA apsisukti, o draudimas apsisukti NEDRAUDŽIA sukti į kairę. :)
Anonimas
4608
Rodykle y sukti į kairę draudziama draudzia ir apsisukti, bet rodykle kuri leidzia sukti y kaire ne visada leidzia apsisukti :)
Anonimas
4609
gal ponas JAV KET pasiskaitęs ir išmokęs? :)
Anonimas
4609
Atbuliniu varai atgal.
Anonimas
4609
Taigi zenklas reiskia atbulomis negalima vaziuot, gal pagaliau KET paskaitykit bukagalviai:)
Anonimas
4609
belieka tik stovėti ir laukti kada baigs kelio remonto darbus...
Domile123
4609
Neišgėręs nesuprasi :)
Anonimas
4609
=DDDDD
Anonimas
4610
taigi nedraudzia apsisukti..
|

