Kokia ten sikna, jei jau istojai tai ir baigsi... Karta i menesi uzsukantys baigia VU. Nemazai destytoju praleidzia pro pirstus nusirasinejima ir dar ta ivertinimu sistema...
Įstoti į VU nemokant skaityti? - Šachas ir matas ateistai!
Anonimas
4684
Anonimas
4684
#3 Ačiū už komplimentus, bet kiek žinau, tai kvailus arba durnius ir bažnyčioje muša.
TripleKill
4684
1,2. Nes tipo be dievo pagalbos - sikna tam univere. Kvailiai jus.
Anonimas
4684
neseniai mandrą žodį išmoko, tai dabar visur naudoja
Anonimas
4684
Pričiom čia "ateistai"?
|

