arba tiesiog aisku pasidaro, drama queen's
Kai tau rašo tą: "aišku" - Toks įspūdis, kad čia tas pats kaip "man px..."
Anonimas
4656
Anonimas
4681
Man tai žiauriausia, jei rašiai žiauriai ilgą žinutę, o tau atrašo aišku arba ok
prodigy
4682
visai ne ta reiskia, kai rasau aisku reiskia jau nebera ka pasakyt protingo
Anonimas
4682
mes nekalti kad turi bb ant taves padejusius draugus :)))))
Anonimas
4682
Tai ta ir reiskia. Kai man px visad rasau aisku. Biski svelniau skamba
Anonimas
4682
Arba "eik nx"
|

