paprastai ir sumanei
Kaip reikia - poliruoti mašiną
ovidijus1998
3764
Anonimas
4144
nu gal ir variantas,o tai 2 tikrai per daug:D
Anonimas
4144
manau reikia vieną, arba vnz3 arba agnushka išmesti, o vieną palikti, kad būtų kam durnas demo įkėlinėti :D
Anonimas
4144
nu pritariu,sito puslapio administratoriams senai laikas apsivalyti nuo siuksliu..
Anonimas
4144
o tu paziurek kokios vnz3 kitos demo su agnushka,ir kokios seniau budavo...kaip tam lohuj moderatoriaus statusa dave nesuprantu..
Anonimas
4144
nėra čia jau tokia prasta demo kad būtų tiek neigiamų komentarų, juk yra ir prastesnių demo :D
Anonimas
4144
dėjau vistiek ant to vnz3, jeigu žinočiau kaip jis atrodo, sutikęs gatvėj gerai primuščiau
Anonimas
4144
#14 nenoriu pritarti tiem kas gina vnz3 demo, bet šįkart pritariu :(
Anonimas
4144
#13 nu ta geltona tai antram fone, o ta mašina nuo kurios atsispindi ta geltona užima apie 90% nuotraukos, taigi ji negali būti antrame fone. kuris iš mūsų senelis? :D
Anonimas
4144
#11 pasitikrink akis,jau laikas seneli;)
Anonimas
4144
beda kad jiems suteikta teise patiems tas demo patvirtinti..o gaila,todel tokias ir matote vis saunesnes demo:)
Anonimas
4144
#9 nu bled, kaip gali būti trečiam plane jeigu ta nupoliruota mašinos dalis užima 90% nuotraukos? :D
Anonimas
4144
pritariu. norėčiau sutikti tą kuris patvirtina visas demo :D
bbdj
4144
#3 o, puiki foto, ta masina net ne antram o jau treciam plane... tikrai "krenta i akis" ir ''tikrai'' iskart supranti kad ta masina puikiai nupoliruota nes matai net jos priekini sparna
Anonimas
4144
atimt teise det demo tokiems su agnushka:)
Anonimas
4144
nu jooo,demo bukumas in new lewel,geda..
Anonimas
4144
nu šitą demo dar užskaitau, bet šiaip vnz3 kaikurių demo tikrai neįmanoma suprasti
Anonimas
4144
pritariu,visi matom kad ''sonas'',taciau vnz3 tiesiog nori agnushka aplent bukumu,matomai stengiasi..
Anonimas
4144
nu jo, niekas kogero neatkreipė dėmesio kad čia mašinos šonas pavaizduotas, arba apsimeta kad nepastebėjo ir galvoja kad kiti nepastebės. tuomet atsiranda priežastis demo kritikai :D
Anonimas
4144
bet mašina tai gerai nupoliruot... o kam nedašuto, kad čia automobilio šonas nufotografuotas tai reik savyje problemos ieškot, o ne kituose...
Anonimas
4144
vnz3 savo vis kvailejanciom demo pavys agnushka...
bbdj
4144
nepagavau, bet kai pamaciau kad vnz3 tai nesistebiu
|

