Lietuvaitės per daug nori iš vyro :D
Kam rašyti pirmai, - jei galima tiesiog laukti, laukti, laukti...?
surfneris2
2262
Anonimas
2262
Lietuvaitės dažnai būna prastos panos, nes per daug pasikėlusios, nors net nėra dėl ko :D , geriausios rusaitės ir t.t.
surfneris2
2262
Nesuprantu tokiu panų kam laukti? vaikinams irgi patinka kai paneles rodo iniciatyvą, negi visur ir visada vyras turi viską daryt?
Anonimas
2262
Kiti sukuria šeimas ir gyvena, o yra tokių, kurie vis laukia laukia geresnio rytojaus su princu ant balto žirgo (kuris galbūt neateis :D) ir nesugeba džiaugtis šia diena...
|

