A geriausia !!!!
Karas tarp A ir B klasės - Amžinas.
Anonimas
4624
Anonimas
4628
Nu pagrindinei tai Buvau B ir glaiu pasakyt kad ten buvo stumykla ne klase :D bet i igmnazija permete i A tai vieni moksliukai o B liko seni tai vistiek su visais sutari, Nes kai nuo 11 klasespradedi viakščioti su visom klasem i visas pamokas tia jau nebera skirtumo...
Anonimas
4629
B!!!
Anonimas
4631
aisku, kad b pati kieciausia ir geriausia, nes a buna moksliukai pagrinde surinkti... Bet mes puikiai sugyvenam su visom klasem :)
Anonimas
4631
A
Anonimas
4631
duhai jus gal koks skirtumas kokia raide ryzikai
Anonimas
4632
Pats esu A. Su B visiškai taikiai sutariam. Tiek praeity, tiek dabar. Dažniausiai karas būdavo su naujai surinktomis klasėmis, pvz.: E, F ir pan.
Anonimas
4632
c best
Emma11956
4632
B!!!
Aquanities
4632
B ?? A ?? Man visad Z labiausiai :/
fLash_
4632
B the best.
Anonimas
4632
B geriausia.
Anonimas
4632
w geriausia
Anonimas
4632
ne, g visada bus geriausia
Anonimas
4632
c geriausia
|

