Laimi - Ir dar kėdėm apmėto.

2013.10.16 vnz3
  • 8
5
bosniai,futbolas,riauses







Nuotraukos nėra
Anonimas 4632    
#4 del kitu nezinau bet mes penkiese gynem savo miesta nuo tokiu padugniu ir dabar patys problemu turim bet svarbu nenusileidom...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4634    
Kur kauno bahurai dingo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4634    
Kiba lenkus pamiršot? Su jais palyginus bosniai yra paklusnūs viščiukai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4634    
Jugoslavai ir viskas tuo pasakyta
Ignassin 4634    
Jei kabikas nekabėtų tai tupikas netupėtų.
Grįžti į viršų