Lamingi žmonės - Nerūko!

2013.10.13 vnz3
  • 12
5
rukyti,laime,laimingi






Nuotraukos nėra
Anonimas 4639    
Ruko ir laimingi ir nelaimingi, bet tas rukymas baisus dalykas... beje as nerukau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4640    
Teip. O laimingi - rūko!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4640    
Visiskai pritariu jums :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4641    
Aš nerūkau :D Bet nesu labai laimingas :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 4641    
Rūko. ;)))
Grįžti į viršų