Mano kompanija - Naujųjų metų dieną

2014.12.02 vnz3
  • 26
3
kompanija,tv,televizorius,sveikinimas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4218    
#2 Pritariu . Tikrai Išsičiūhink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4222    
#1 Išsičiūhink nuo pigių narkotikų, jaunuoli :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4222    
uzuojauta, sedeti per naujaka su zmogum kuris nieko neveikia ir delto kencia Lietuva... ir kas uz ja balsavo antra karta... ir kodel tu svaigsti kad su ja busi...
Grįžti į viršų