toks jau tupas kudikis tas vnz3
Mano vaikystės - "Need for speed."
Anonimas
4533
Anonimas
4536
atsiprasau, kad pavadinau tave kauseliu, tiesiog siandien plyso manu gumine lle, neturiu merginos valentinkei... :/
fLash_
4536
#4 koks tu ismanus uzsirasyti 'vnz3' nika, medalis uz ismintinguma kauseli :))
Anonimas
4536
ka as? nestumkit ant manes...
XXYYXX
4536
#2 Taigi čia vnz3, ko čia nesuprast...
fLash_
4536
nesuprantu kam tokias pievas det
Anonimas
4536
Px, kad su formulėm 337km/h greitis, vis tiek need for speed...
|

