#6 - Lygiai ta patį galiu pasakyti ir aš.
Ne - Ne per daug.
Anonimas
4588
.0.
4588
Nepermažai?
Anonimas
4606
vos neapsivemiau
Anonimas
4606
Aliuminio kibiras:) kur tokį metei
Anonimas
4607
Ar tik ne aliuminis kibiras? Jei taip, tai nesveika jame maistą laikyt/gamint :D
Anonimas
4608
Pagrabine :D
Emma11956
4608
Kaip dabar užsimaniau baltos mišrainės... :D
barbemadisteee
4608
baltos mišraines niekad nebus per daug (Y)
|

