O jus - Jau "damušėt" visas salotas?

2014.01.04 vnz3
  • 16
6
salotos,sventes






Nuotraukos nėra
pauliux00 4555    
Moderatoriai irgi nebaigę 4 klasės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4555    
Jo, jau neliko nieko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4556    
Misarine yra vadinamos salotos, kuriose yra virtu buroku. Deja taip laiudiskai vadinama balta misraine, istikruju nera misraine...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4556    
Jei dar damusinejat tai ryt pas daktara nepamirskit nueit :D
Nuotraukos nėra
liolekbolek 4556    
Moderatoriai, skirkit mišraines nuo salotų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4556    
misraine
Grįžti į viršų