O jus - Jau "damušėt" visas salotas?

2014.01.04 vnz3
  • 16
6
salotos,sventes






Nuotraukos nėra
pauliux00 4553    
Moderatoriai irgi nebaigę 4 klasės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4554    
Jo, jau neliko nieko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4554    
Misarine yra vadinamos salotos, kuriose yra virtu buroku. Deja taip laiudiskai vadinama balta misraine, istikruju nera misraine...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4554    
Jei dar damusinejat tai ryt pas daktara nepamirskit nueit :D
Nuotraukos nėra
liolekbolek 4554    
Moderatoriai, skirkit mišraines nuo salotų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4554    
misraine
Grįžti į viršų