Moderatoriai irgi nebaigę 4 klasės?
O jus - Jau "damušėt" visas salotas?
pauliux00
4554
Anonimas
4555
Jo, jau neliko nieko :D
Anonimas
4555
Misarine yra vadinamos salotos, kuriose yra virtu buroku. Deja taip laiudiskai vadinama balta misraine, istikruju nera misraine...
Anonimas
4555
Jei dar damusinejat tai ryt pas daktara nepamirskit nueit :D
liolekbolek
4555
Moderatoriai, skirkit mišraines nuo salotų...
Anonimas
4555
misraine
|

