O sakoma, kad sunku moksluose, - lengva gyvenime...

2014.07.29 vnz3
  • 16
4
matematika,gyvenimas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4342    
o ash nesijouciu berashtys
Nuotraukos nėra
Anonimas 4343    
132
Nuotraukos nėra
Anonimas 4349    
Tai kiek jūs laiko.norit pradinėse.klasėse būt? Tobulėt reikia.as zinau
Nuotraukos nėra
Anonimas 4349    
tru tru
Grįžti į viršų