O tau viskas gerai?

2013.06.26 vnz3
  • 13
6
viskas, gerai,doze,isbales,prikolai



Nuotraukos nėra
Anonimas 4675    
"Propit mozno vsio,no ne masterstvo" sytie zodziai labiau tinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4743    
lenkai
Ignassin 4744    
Mintis gal ir gera, bet lietuviai nemoka vaidint. Seniai įrodyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4744    
#2 Jegu vercia nejaukiai jaustis, tai turbut gerai atliko savo darba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4744    
Tas jausmas, kaip geda uz kita zmogu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4744    
Geras šitas. Tikiuosi, bus daugiau lietuviškų prank :).
Grįžti į viršų