#2 kokiu? sveiku ir energingu? stipresniu uz dauguma draugu? Tai geriausias jausmas gyvenime. I feel superior <3
O tu ir toliau sakyk, - kad tavo tiesiog kaulai stambūs
Anonimas
4291
Anonimas
4297
Ne visi nori buti tokiai, kaip ji (cia ji, ar ne?). Nesakau, kad cia kazkas blogo, bet kiekvienas zmogus yra savaip kitoks. As, net jei sedeciau vezimely ir nenoreciau buti laikomas invalidu, neiciau i sporto sale, nes man tiesiog nepatiktu tokiu buti...
Anonimas
4297
Taigi jau buvo 1 demotyvacija sukurta su sita nuotrauka.
|

