kai intelekto nerasta, kas daugiau belieka veikti
Pakelti nuotaiką vyrams - Visai paprasta... |
Pakelti nuotaiką vyrams - Visai paprasta...
Anonimas
4526
kai intelekto nerasta, kas daugiau belieka veikti
Anonimas
4531
pas ji netik nuotaika pakilo xD
Spameris
4532
Šikną pamatė ir laimingas, pz...
Anonimas
4533
#2 Ne visiems tikriems vyrams tik šiknos pakanka, pakelti nuotaikai :)
Anonimas
4533
#2 Good one! ;]
Anonimas
4533
#1 sake vyrams, o ne mulkiams, biski apsirikai
Anonimas
4533
ne
|