parduok bmw nusipirk automobili!
Palikau neužrakintą - Savo naują "bemsą". |
Palikau neužrakintą - Savo naują "bemsą".
Anonimas
4611
parduok bmw nusipirk automobili!
Anonimas
4614
bemsa cia sikna vadini?tai yra tiesos,nes bmw ir yra sikna o nemasina
Anonimas
4615
Paliksi neužrakintą - prisiveis visokių pakeleivingų ...
Anonimas
4615
ir kas buvo ? patvarke drauge ? :D
Anonimas
4616
Tai, kad ne bemsas ir dar sena :D
Anonimas
4616
shit =DDDD
|