Pasakyk ką geri, - pasakysiu kas tu

2015.11.11 vnz3
  • 12
9
gerti,alkoholis







Nuotraukos nėra
Anonimas 3876    
#2 Ir 'užaugti' nereikia, kad suprastum ir susidėliotum toj mažoj galvelėj, kas yra kas. :) alkoholis ne išeitis. Laisvalaikį galima praleisti kitaip, o ir su chebra susibėgus nebūtina lakt. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 3877    
Tiesa del dzekio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3877    
#6 kur tuos 3ltr jelzin rast? :o nes labai patiko sita degtine :) jokiu pagiriu, ir lengvai bega :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3877    
Jelzin 3 litrai nei 10 euru nekainuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 3877    
visiška nesamone kaip geriant jelzin gali buti be šaibų
Nuotraukos nėra
Anonimas 3878    
Gurmanai geria tikrai ne pigų putojantį vyną. Turtingi ne jeakdanels, greičiau tokie vadinami "prie šaibų". O martinį-kabinamos paneles
Nuotraukos nėra
Anonimas 3878    
#2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3878    
#1 kai uzaugsi kitaip kalbesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 3878    
Vafli tu, o jei aš išviso negeriu? Tai gal tada tu esi ne prie chebros, ar gal manai kad pripist, ir eit ieškot bezpredielų, yra kieta?
Grįžti į viršų