#5 Blemba,rimtas!Aiskiaregys biski... :D
Pošlumo testas: - kuri jų labiausiai nori...?
Anonimas
3965
Anonimas
3967
Xyi
Anonimas
3967
Na pas jus is vis jokios vaizduotes nera... Rusiskai is koju padeties ganamos 3 raides o is ju negrazus zodis :)
Anonimas
3967
Kojos ir pas antrą nesukryžiuotos, tai gali buti nekantrumo refleksas kai koją triną į koją. Arba antra arba trečia :)
Anonimas
3968
Labiausiai nori trečia, kojos nesukryžiuotos
Anonimas
3968
Jei tu apie WC,tai garantuotai antra. :D
Anonimas
3968
Vidurinė
|

