Audzike: psst, zmogau! Varom pora bulviu maisu nuvesim?
Pss, žmogau! - Varom porą stulpų nugriausim?
Anonimas
4254
Anonimas
4255
#3 asmeniskai vairuoju 2010 metu passata ,) pries tai turejau BMW ir tai buvo pirmas ir paskutinis BMW gyvenime, nes sena Bulka maloniaus vairuojas
Anonimas
4256
valdyti masina, tai ne birka drocinti, mulkiai stumikai :))))
Anonimas
4256
#1 o kas tau tinka maloniam vakariniui pasivažinėjimui? Toyota? :D
Anonimas
4256
Dw varom !!
Anonimas
4256
BMW ir tetinka i stulpus trankyt ,D
|

