Audzike: psst, zmogau! Varom pora bulviu maisu nuvesim?
Pss, žmogau! - Varom porą stulpų nugriausim?
Anonimas
4253
Anonimas
4254
#3 asmeniskai vairuoju 2010 metu passata ,) pries tai turejau BMW ir tai buvo pirmas ir paskutinis BMW gyvenime, nes sena Bulka maloniaus vairuojas
Anonimas
4254
valdyti masina, tai ne birka drocinti, mulkiai stumikai :))))
Anonimas
4254
#1 o kas tau tinka maloniam vakariniui pasivažinėjimui? Toyota? :D
Anonimas
4254
Dw varom !!
Anonimas
4254
BMW ir tetinka i stulpus trankyt ,D
|

