Maciau blogiausiu zaidimu top'a sitas jame, tiesa ne pirmoj vietoj, nes jis toks lievas kad pirmos neuzimtu.
Šitas žaidimas kaip "SIMS" - tik vyrams...
Anonimas
4708
Anonimas
4709
As zaidziu iki siol
Anonimas
4709
Ar praeina metai ar net 10 bet vistiek idomus... Gali isijungt ir vel susikraut sau masina ir ja but gatviu karalius :) Tik gaila kad nauju daliu nebekure... :/
Anonimas
4710
Street Legal racing Redline , zymese parasyta.
Anonimas
4710
Kaip vadinas jis?
|

