#6 Vargu ar įmanoma būti didesnis kaimas už šiuos jaunuolius :]
Tas svetimos gėdos jausmas.
Spameris
4536
Anonimas
4536
#5 panasu, kad tamsta busit didesnis kaimas, nei sitie jaunuoliai.
Spameris
4536
Čia kaimas kažkoks, o ne baikeriai.
Tomax
4537
#2 Tu durns, kam man tie klinabirbiai, kai normalią transporto priemonę galiu vairuot
Anonimas
4537
kaimietukai
Anonimas
4537
tomka nepavydek, o eik toliau savo kvinkio taisyt...
Tomax
4537
Tokiems baikeriams tai tik per pievas kaimuose karves ganyt
|

