Užp*sa, kai negali išsirinkt - kokiu sportcar'u šiandien važiuot į mokyklą...

2016.04.13 vnz3
  • 8
4
Užp*sa, kai negali išsirinkt






Nuotraukos nėra
Anonimas 3725    
Kai tokie prasti keliai, tai tik su tokiom ir važinėt Lietuvoje... Mėtys ant kelio dėl plačių padangų ir kur nors po truputi visas bamperio ir pakabos dalis palikinėsit dėl duobių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3726    
oj oj tik nereikia piena gert tau o ne keiktis ir tokias pievas kurt
Nuotraukos nėra
Anonimas 3726    
"sportcar'u"
Nuotraukos nėra
Anonimas 3726    
valink vaikas, tau dar toli toli šudais plaukti.
Grįžti į viršų