sudas tas krepsinis, neturi ka veikti ir ziuri visokie prasigere, tipo fanai
Žalgiris pralaimėjo todėl, - nes negalėjo mušt moterų kovo 8-tą
Anonimas
4125
saika
4125
#4 Eik nx urodas
Anonimas
4125
#1 Dusk, Lietuvos Ryto fane tu, bomzas nx..
Anonimas
4125
Moteru niekada negalima must, ne tik per moteru diena...
Anonimas
4125
Nu nors už Žalgirį nuo pat mažens, bet nereikia tikrai tokių nesamonių kurt, tikrai žaidėm beviltiškai. O esam tokia maža Lietuvėlė, nesipykim visi, nes vistiek teks veliau ar anksciau kovot petys į petį prieš bendrą priešą.
Anonimas
4125
Cha cha cha kaip juokinga... Nei klubas nesugeba padoriai žaist, nei fanai nesugeba padorių demo kurt...
Anonimas
4125
Zalgirio fanas kure demo...
|

