L2 kapoja :D
Zjbs visi švenčia - Mums visi "Raid Bosai" liks. |
Zjbs visi švenčia - Mums visi "Raid Bosai" liks.
Bratela
4559
L2 kapoja :D
Anonimas
4559
dar jeigu ciole yra kad ir viena nera viskas taip blogai :D
Anonimas
4560
ir kas cia tokio? Kas kaip nori taip ir svencia. Svarbu, kad zmones patenkinti ir laimingi.
Anonimas
4560
Nu ir nesityciokit. Bent jau svencia zmones...
Anonimas
4560
pagalvojo visi l2 zaidejai
|