L2 kapoja :D
Zjbs visi švenčia - Mums visi "Raid Bosai" liks. |
Zjbs visi švenčia - Mums visi "Raid Bosai" liks.
Bratela
4558
L2 kapoja :D
Anonimas
4558
dar jeigu ciole yra kad ir viena nera viskas taip blogai :D
Anonimas
4559
ir kas cia tokio? Kas kaip nori taip ir svencia. Svarbu, kad zmones patenkinti ir laimingi.
Anonimas
4559
Nu ir nesityciokit. Bent jau svencia zmones...
Anonimas
4559
pagalvojo visi l2 zaidejai
|