Mintis nebloga,bet tokiem kaip #8komenttorius ji netinka nes pagal jo komentara per gerai gyvena kad suprastu tokius kaip ta senute, bet ateis laikas jis galvos bent apie toky gyvenima kai bobutes sitos
Gyventi yra gerai, - bet gerai gyventi geriau ne čia...
Anonimas
5848
Anonimas
5856
gaila mociutes rimtai... Baikit sitaip pyzdavotis daunai. Jusu gal irgi tokia senatve laukia. visi mirsim ta pacia mirtim
realreptile
5862
o man atrodo, kad sitai ''bubuskai'' ir ten gyvenasi gerai :D
Anonimas
5866
o tu lopas esi nes net nevertas liest lietuovos zemes :)
Mirka
5866
#5 Tuoj prikibs "Lietuvos patriotai"
Anonimas
5866
zit xoroso, xoroso zit jescio lucse... taip daug graziau skamba
Anonimas
5867
mano baba kai turejo sodyba tai jos chata panasi buvo :D
Anonimas
5867
gaila taip gyvenanciu zmoniu ;(
Anonimas
5867
gerai yra kaip yra
-Viktorija-
5868
Žodžių žaismas... gal tiesiog reikėjo parašyti, gyventi yra gerai, bet kur nors negu čia...ar kažkas pan. ;/ na bet mintis gera... +5.
|

