bet jus ziaurus...as kaptyk db valgyt noru... :/
|
weeeee
5683
Anonimas
5683
tai ne nx >:(
Anonimas
5894
fe
Anonimas
5894
mmmmmmmmmm:))
Melly.
5895
#20 sveikatos knygelei taip nerašo.
Anonimas
5895
pritariu #18
Anonimas
5895
#18 tau su galva negerai
Anonimas
5895
#14 pats tu baisesnis nei hamburgeris jei tau nepatinka cepelinai
Melly.
5895
Atrodo,kaip išvemti... ;/
Anonimas
5895
Dabar galečiau net nužudyt už juos...
Anonimas
5895
#14 tu bentjau pats supranti apie ką šneki?
Anonimas
5895
Šeip mėgstu ir skanu , bet pažiūrėjus į nuotrauką, kažkaip bloga pasidarė :)
svajus
5895
Man nepatinka #11Tai yra baisiau nei hamburgerei ar visas kitas fast foodas.
Anonimas
5895
visai skaniai atrodo
Anonimas
5895
oi kaip skanu.....................
Anonimas
5895
kam cia duchai nepatinka cepelinai?
Anonimas
5895
supykino...
Kanka
5895
zjbs cepai
svajus
5895
Netycia per daug parasiau
svajus
5895
Fu supykino net
svajus
5895
Fu supykino net
svajus
5895
Fu supykino net
svajus
5895
Fu supykino net
svajus
5895
Fu supykino net
graffitis
5895
eikit sau kai uzsinorejau :(((
|

