CEPELINAI - Jau vien pažiūrėjus kyla apetitas!

2010.05.07 15:55 waparty
  • 7
26
maistas







weeeee 5683    
bet jus ziaurus...as kaptyk db valgyt noru... :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
tai ne nx >:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
fe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
mmmmmmmmmm:))
Melly. 5895    
#20 sveikatos knygelei taip nerašo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
pritariu #18
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
#18 tau su galva negerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
#14 pats tu baisesnis nei hamburgeris jei tau nepatinka cepelinai
Melly. 5895    
Atrodo,kaip išvemti... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
Dabar galečiau net nužudyt už juos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
#14 tu bentjau pats supranti apie ką šneki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
Šeip mėgstu ir skanu , bet pažiūrėjus į nuotrauką, kažkaip bloga pasidarė :)
svajus 5895    
Man nepatinka #11Tai yra baisiau nei hamburgerei ar visas kitas fast foodas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
visai skaniai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
oi kaip skanu.....................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
kam cia duchai nepatinka cepelinai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
supykino...
Nuotraukos nėra
Kanka 5895    
zjbs cepai
svajus 5895    
Netycia per daug parasiau
svajus 5895    
Fu supykino net
svajus 5895    
Fu supykino net
svajus 5895    
Fu supykino net
svajus 5895    
Fu supykino net
svajus 5895    
Fu supykino net
graffitis 5895    
eikit sau kai uzsinorejau :(((
waparty 5895    
:D
Grįžti į viršų