bet jus ziaurus...as kaptyk db valgyt noru... :/
|
weeeee
5679
Anonimas
5679
tai ne nx >:(
Anonimas
5890
fe
Anonimas
5890
mmmmmmmmmm:))
Melly.
5891
#20 sveikatos knygelei taip nerašo.
Anonimas
5891
pritariu #18
Anonimas
5891
#18 tau su galva negerai
Anonimas
5891
#14 pats tu baisesnis nei hamburgeris jei tau nepatinka cepelinai
Melly.
5891
Atrodo,kaip išvemti... ;/
Anonimas
5891
Dabar galečiau net nužudyt už juos...
Anonimas
5891
#14 tu bentjau pats supranti apie ką šneki?
Anonimas
5891
Šeip mėgstu ir skanu , bet pažiūrėjus į nuotrauką, kažkaip bloga pasidarė :)
svajus
5891
Man nepatinka #11Tai yra baisiau nei hamburgerei ar visas kitas fast foodas.
Anonimas
5891
visai skaniai atrodo
Anonimas
5891
oi kaip skanu.....................
Anonimas
5891
kam cia duchai nepatinka cepelinai?
Anonimas
5891
supykino...
Kanka
5891
zjbs cepai
svajus
5891
Netycia per daug parasiau
svajus
5891
Fu supykino net
svajus
5891
Fu supykino net
svajus
5891
Fu supykino net
svajus
5891
Fu supykino net
svajus
5891
Fu supykino net
graffitis
5891
eikit sau kai uzsinorejau :(((
|

