bet jus ziaurus...as kaptyk db valgyt noru... :/
|
weeeee
5680
Anonimas
5680
tai ne nx >:(
Anonimas
5891
fe
Anonimas
5891
mmmmmmmmmm:))
Melly.
5891
#20 sveikatos knygelei taip nerašo.
Anonimas
5891
pritariu #18
Anonimas
5891
#18 tau su galva negerai
Anonimas
5891
#14 pats tu baisesnis nei hamburgeris jei tau nepatinka cepelinai
Melly.
5891
Atrodo,kaip išvemti... ;/
Anonimas
5891
Dabar galečiau net nužudyt už juos...
Anonimas
5892
#14 tu bentjau pats supranti apie ką šneki?
Anonimas
5892
Šeip mėgstu ir skanu , bet pažiūrėjus į nuotrauką, kažkaip bloga pasidarė :)
svajus
5892
Man nepatinka #11Tai yra baisiau nei hamburgerei ar visas kitas fast foodas.
Anonimas
5892
visai skaniai atrodo
Anonimas
5892
oi kaip skanu.....................
Anonimas
5892
kam cia duchai nepatinka cepelinai?
Anonimas
5892
supykino...
Kanka
5892
zjbs cepai
svajus
5892
Netycia per daug parasiau
svajus
5892
Fu supykino net
svajus
5892
Fu supykino net
svajus
5892
Fu supykino net
svajus
5892
Fu supykino net
svajus
5892
Fu supykino net
graffitis
5892
eikit sau kai uzsinorejau :(((
|

