CEPELINAI - Jau vien pažiūrėjus kyla apetitas!

2010.05.07 15:55 waparty
  • 7
26
maistas







weeeee 5680    
bet jus ziaurus...as kaptyk db valgyt noru... :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
tai ne nx >:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
fe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
mmmmmmmmmm:))
Melly. 5891    
#20 sveikatos knygelei taip nerašo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
pritariu #18
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#18 tau su galva negerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#14 pats tu baisesnis nei hamburgeris jei tau nepatinka cepelinai
Melly. 5891    
Atrodo,kaip išvemti... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Dabar galečiau net nužudyt už juos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
#14 tu bentjau pats supranti apie ką šneki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Šeip mėgstu ir skanu , bet pažiūrėjus į nuotrauką, kažkaip bloga pasidarė :)
svajus 5892    
Man nepatinka #11Tai yra baisiau nei hamburgerei ar visas kitas fast foodas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
visai skaniai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
oi kaip skanu.....................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
kam cia duchai nepatinka cepelinai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
supykino...
Nuotraukos nėra
Kanka 5892    
zjbs cepai
svajus 5892    
Netycia per daug parasiau
svajus 5892    
Fu supykino net
svajus 5892    
Fu supykino net
svajus 5892    
Fu supykino net
svajus 5892    
Fu supykino net
svajus 5892    
Fu supykino net
graffitis 5892    
eikit sau kai uzsinorejau :(((
waparty 5892    
:D
Grįžti į viršų