Vyru mėgstamiausias gėrimas - ALUS - Pagalvok ar verta....

2011.03.01 17:27 wawa14
  • 1
6
alus,eividas







Nuotraukos nėra
wawa14 5596    
O vienas išgerimas alaus ir atsiranda pilvas, nueina veltui visos savaites darbas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
tss savaite padirbi ant preso ir butu taspats kaip 1 ft
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
geriau isgersiu alaus negu dirbciau, kad kiekvienas raumuo ant manes matytusi
Nuotraukos nėra
wawa14 5596    
Taip gal tik atrodo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
kazkaip nera didelio skirtumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Aisku, kad verta, tik reik nenustot sportuoti ;)
Grįžti į viršų