14# :D
Lietuvoje dar yra talentų!
maze19
5255
Anonimas
5267
#12 Nusipirk medali.
Anonimas
5267
mano klasiokas moka taippat su mobiliaku tik kita melodija
Mivo.
5270
su telefonu tą patį galima. Aš kažkada mokėjau 2 gaidelius :D
Anonimas
5270
redart
dazi
5271
respect :Dtalentas
Anonimas
5271
#1 Jo, čia jo gabalas.
Reinass
5271
Originaliai sugalvojo :)
Anonimas
5271
#4 Neturiu nieko prieš lenkus, bet šiuo atveju lietuvis geriau pasirodė, nors ir buvo netikslumų. Greičiau dar nereiškia kad geriau.
Spameris
5271
#4 Bet už tai jis lenkas.
zilwis777
5271
Nice
Seikatsu
5271
#3 Lenkas pasirodė dar geriau nei lietuvis. Auč.
Irisas123
5271
www.youtube.com/watch?v=cneew_nxyDk&feature=related
zvp
5271
Būtų įdomu išgirsti "Kamanės skrydį" domofonui
Anonimas
5271
bethoveno "daina" ?
|

