Dabar iš vis niekas į kiemą neina :D.
Buvo vaikystėje etapas, - kai be kamuolio neišeidavome į kiemą
Anonimas
4854
Teenagor
5554
#9 pastebėjau tu viskam pritari.. ;o
Anonimas
5555
Gal autorius turejo omenyje kaip musu vaikysteje mes patys be kamolio neiseidavome i lauka.Jeigu taip tai tikra tiesa,pamenu kaip kieme zaisdavome futbola,ahhh geri laikai budavo :)
Spameris
5555
Dabar be šuns neišeina į lauką, nes nėra reikalo kitaip.
Reinass
5555
Pritariu.
Anonimas
5555
Anksciau su 3 kamuoliais i kiema eidavau, du kompaktiski ir vienas krepsiniui/futbolui.
kramtuske
5555
Dabar ir toki laikai. :}
Anonimas
5555
ir db eina ir meto ta kamuoli vaikai
kiki17
5555
buvo tai tiksliai
Milky.
5555
O dabar be naujo telefono, geriau net nesirodyk :D
Anonimas
5555
REAL MADRID!!!!
Anonimas
5555
ne nebuvo
slibinas1222
5555
o db be telefo neiseinam i miesta
|

