Ir taip - Kiekvieną dieną, kiekvieną pamoką

2011.04.06 whatnaa
  • 784
28
Ir taip







Nuotraukos nėra
Anonimas 4913    
#26 Pas mus tas pats, tik moksliukai vidury sėdi, prieky idiotus sodinam :D
grytute7 5243    
Pas mus lygiai taip šiemet :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Svarbiausia, kad kiekvienais metais mano klasė susėda taip pat, kaip pavaizduota čia: gale sėdi tie, kurie miega; kurie ištysai žvengia ir atsikalbinėja prieš mokytojus; romantikės ir svajoklės. viduriniuose suoluose sėdi neautralūs; geri mokiniai, bet ne pirmūnai; visiškai be nuotaikos, arba klausantys muzikos. Pirmame suole, kas be ko - moksliukai ir tie, kurie atėjo iš galo, nes privertė mokytoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
Panasei as ir ten kur tas miega sedziu :) bet kitoij sulioj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
o kaip agresyviai apsirenge
Nuotraukos nėra
Anonimas 5457    
Turbūt savarankišką rašėt tą dieną.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
as pirmos eiles gale miegu :D
SaulesZuikute 5551    
Mobofree.com

Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
agresyvūs rūbai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Priklauso nuo pamokos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#9 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#9 rubai agresyvus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
tas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Roflinu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
as tai taisimilejale :P dantim i stala baksnoju
labai_rimtai 5554    
Aš tas mėlynas žvengalas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Geriausia mano matyta demo:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Sitas labai geras :D O kam taip nebudavo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
;D
pelislovas 5556    
bet tai kai rubai agresyvus, cia kokia 4 klase turbut ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
roffinamvisi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Roflinu :D
Teenagor 5556    
chi. :)
Nuotraukos nėra
vandenis18 5556    
Super!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
lol
Nerimtas 5556    
Va va :D
pringles 5556    
true :D
Grįžti į viršų