#20 ciuju wilno abidas. nu zodziu tokia kaip tu.
Kaip tik dėl tokių, - klubuose prastas apšvietimas
Anonimas
5580
Anonimas
5587
#13 ciuju Wilno rusai arba lenkai , zodziu tokie kaip tu.
Anonimas
5590
o ka jie cia tipo blogai juda? tik nekaip isejo, o siaip nrm yra :D
Anonimas
5590
Manau niekas nepasikeis, priešai tas Vilnius ir Kaunas
Anonimas
5590
Cia tikrai ne Kaunas. Pamatytum kaip Kaunas juda klubuose. Vien exit ka pasako, kad Kaunas yra klubinetoju sirdis, o ne kazkoks ziburelis kulturkej. NUSTOKIT STUMTI VIENAS ANT KITO, MES ESAM LIETUVIAI TURIM VIENAS KITA PALAIKYTI, O NE PEIKTI!
Anonimas
5590
aik tju nx gal tada...
Anonimas
5590
visi urodai :)
Anonimas
5590
pilnos ligonines tokiu " uzsitusinusiu iki galo"
Anonimas
5590
#12 ciuju kaunas
Anonimas
5590
arba cia amerika arba kaunas
Glide
5591
Jiem tik per Helowyna i klubus eiti... :D
Anonimas
5591
:D
lopeliuks123
5591
Copy paste... Moderatoriai tai vapse nusivaziavo beleka tvirtina..
Anonimas
5591
Lietuviškai... Nukopijavo. Demo tai gerai. Būtų geriau jei patys sugalvotumėt.
Anonimas
5591
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/btent-dl-to-1246720.html
Anonimas
5591
jau bl bl
Anonimas
5591
Tas su balta maike aiskiai matos, kad uzsitusins iki galo ;D
Teenagor
5591
ai krč.
Anonimas
5591
www.youtube.com/watch?v=tOBOi0WsiSA
Anonimas
5591
Visi cia toki uzsikabliavia :D
Anonimas
5592
omg ;D
|

