gal gydo xD
Meilė - Skaudina
Anonimas
5465
Anonimas
5476
Taigi čia ant bairio, ble juokų nesuprantat;D
Anonimas
5551
Nuo turniko cia, puikei zinau kaip turi atrodyti. Pas mane dar baisiau nei pas ji :D Mergina mane paliko del kito, tai pradejau kacelinyis. Po kiek laiko atkirtau ta Biberi :D
Anonimas
5554
As braiziau rankas...
Anonimas
5555
nereikejo virsyt greicio;D
Anonimas
5556
taigi cia nuo skersinio darant prisitraukimus, iskrypeliai jus
Anonimas
5556
nuo turniko dar baisiau buna.. uzpisa..
Teenagor
5557
nereik smaukyt 24/7 -_-"
Intrix
5557
autorius nei kastuvo nei kibiro košės rankose nėra laikęs...
Anonimas
5557
kai kasi zaidi ir nuo lanko lieka tokios nesamones.. Tai cia dar nko, buna ir baisiau, ypac kai smaugi zalty..
Anonimas
5557
Daug i delna tryne, kad mozuoli pritryne :D
Anonimas
5557
Tai bl tau cia ne klava minkyti kasdien...
FarmVille
5557
#2 tas tiesa.. irgi nesuprantu, vienas patvirtina, kitas palieka.. turbut #3 teisus :D
Anonimas
5557
kokia cia meile... rankos zmogaus kuris daug ant skersinio kabejo ir tiek
Spameris
5557
#5 Mažiau nardyk daugiau smaukyk, suprasi.
Anonimas
5557
per. daug. gili. mintis. AS SKESTU! GELBEKIT
Ex02r
5557
#2 kriterijus nr. 1 - savo pačio dėmo. Tada jau tvirtina savo draugų, pažystamu. Na i galiausiai jei spėja dar jūsų.
Demushke
5557
Hmm... kai aš prieš porą dienų dėjau panašią, tai kažkodėl netiko :/ Vis dar nepagaunu kokiais kriterijais vadovaujasi moderatoriai, praleidinėdami demotyvacijas.
puukis4
5557
epic nesamonė.
|

