Nusipirkau jį birželio mėnesį - Panaudojau 3 kartus.

2011.08.06 whatnaa
  • 82
15
Nusipirkau jį birželio mėnesį







Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
Tikiu....pas mane taip karsta buvo kad 24/7 on =.=
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
Ir ka cia demotyvuoja ? tikriausiai nepirkti ventiliatoriaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5435    
Naudoju atvėsint arbatai, kavai... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
tiesa, sudina vasara
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
kad nevisur vienodai karšta buvo. Ir as dybi bejau ant tavo ventiliatoriaus!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
Ko čia zyziat kad karštą nebuvo, į lauką išeikit, arba pro langą bet pažiūrėkit. Kai karštą blogai, kai šalta irgi. Apsispręskit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
cystai ta pati pagalvojau vakar....
povilasq 5437    
cool story bro
whatnaa 5437    
#3 bent kažkas suprato. :) Tik gaila lietuvių k. mokytojų, kurie vargsta su jumis, kad teksto suvokimo vapšė neparišat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
daaaaaa!
indigokid 5437    
daaaaaa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
OMG,jus FACEBOOK'o komentatoriai!!! Cia esme tame,kad vasara nebuvo karsciu,kokius zadejo sinoptikai,daaaaaaa.....
Dimka 5437    
#2 nesupratai esmes , per visa vasara buvo gal 5~ kartus karsta ir jis tik 3 kart panaudojo kad atsigaivint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Ir tai turetu mums but idomu, naudok kiek nori. Na tokias demo tik ir tvirtint......
Dimka 5438    
:D
Grįžti į viršų