Sveiki atvykę į Angliją

2011.08.06 whatnaa
  • 77
10
atvaziuoju, cia, ble, tarp, ponu, inteligentu, pasibut,o, matau, negrus, teroristus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
omg kaip ju nekenciu. o stratfordas tai is vis babajiskiausias rajonas. o jeigu centre toki viena pamatai, tai net keista pasdaro, ens siaip jiem labai patinka gaujos jausmas, tai po viena centre jie nelabai megsta vaiksciot, nebent inteligentai, o tokiu buna tik 1 is 10.000
Nuotraukos nėra
Anonimas 5435    
o kaip mane uzknisa tie lietuviai ir lenkai cia..... nekenciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
Pašto dėžutė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
kas per rasistai kure tokes demo, o dar labiau kas jas praleidzia!?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
issityciojumas tas islamas zmoniu teisiu negerbia. vaiksciot su paklodemkl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
fuking racist... jau knisa tos rasistines demotyvacijos
Miaauuu 5436    
Negrai teroristai ;D
Fanatikeee 5436    
Žymės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
Kebab zero...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
tagai :D
Grįžti į viršų