-Gali atidaryt šampaną? - -Jokių problemų

2011.07.17 19:44 wrapfield
  • 2
1
-Gali atidaryt šampaną?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
Dingo sampanas!
Grįžti į viršų