darydamas savo 4x statistika atsizvelgiai kad moteru aplamai maziau vairuoja nei vyru
|
|
|
Anonimas
5644
darydamas savo 4x statistika atsizvelgiai kad moteru aplamai maziau vairuoja nei vyru
Anonimas
5644
eik eik. pasiklausyk, kiek avarijų padaro vyrai ir kiek moterys. moterys kokius 4x mažiau. tai kurie geriau vairuoja ? :)) nesakau, visokių tų bobų yra, bet kam talento neįdėjo, tam neįdėjo ;D
|