Patyčios - Kartais net nesusimastome, kaip tai yra skaudu kitam

2011.04.25 13:11 xPingvinas1
  • 2
3
Patyčios







Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
#1,teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
#1 :D
Nuotraukos nėra
destr11 5537    
teisingai. tie, kurie daro patycias jauciasi dievukais, nes mat ant ju niekas nestumia, kai ant kitu tai visu greiciu stumt.. tokius mest nx is sulios ir dar supyzdint
Grįžti į viršų