Idiotu darymas iš klientų - Amerikoje įsisavinta iki tobulybės

2010.06.01 xaoc
  • 208
44
amerika,idiotai,xaoc







Catenas 5321    
Sitos reklamos pavyzdzio esme buvo ta, kad reklamos specialistas atnaujino produkta nieko produkte nepakeites.

Juokingiausia, kad buvo isleisti ir maisytu sausainiu pakeliai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Idiotai jūs, o ne jie :), čia yra ideali reklama, marketingas pas juos daug geresnis negu Lietuvoje. Mokyklinukai nerašykit!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
:D DIDZIULIS SKIRTUMAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#8 ten Pattison o ne Pattinson :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
#38 the combo pack. :D
Vadinasi, čia tikra reklama ir ji veikia panašiai kaip placebas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
tikra tiesa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
šiaip išties amerika suvažiavelių nepritapelių nevispročių žemynas ir manau tikrai bent puse jų užkibs vieninteliai turbūt protingi žmones tai tie vietiniai indėnai :D

gal vaikis ir tapo reklamos auka, bet jei ne jis tikrai nebūčiau(tume) taip gardžiai pasijuokęs :) ačiū
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
faina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
ble,demotyvacija nesveika,o komentarai dar geresni.;D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
+5
emixea 5863    
;D ziaurej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
omg:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#28 reklamos savininkas turejo galvoje kad si reklama naudojama ne JUNGTINESE AMERIKOS VALSTIJOSE bet KANADOJE.ir taip,jos abi yra SIAURES AMERIKOJE...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
PZZZ :D OLD (BORING) NEW(EXCITING!) ;D
Vyncas 5864    
#26 O tai ką, Kanada Azijoj? Atsigauk bl. Šiaurės Amerikoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
:D Kaip išradinga!
candy 5864    
x :D

Is geografijos tau 2 ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Kanada ir yra Amerikoje...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Muahahahahahahahahaahahah mano sugalvota reklama ir ja panaudojo :D, beje cia ne Amerikoj, o Kanadoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD
arigeja 5865    
#22 kiekvienas kalba už save. gaila, kad net to daryti dorai nemoki.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
visus vadinat idijotais ... nors patys kalbat apie ta reklama nors ji buvo nufotkinta kazkur kitoje zemes rutulio puseja!! , va del ko mes krizeja idiotu shalis....
xaoc 5865    
Tiesa slypi kazkus anapus
xaoc 5865    
#15 Is kur tau zinot ? :)
-Viktorija- 5865    
Man atrodo, kad idiotai ne tik klientai, bet ir tie kurie šią reklamą sugalvojo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
butent kad xaoc ir tapo tos reklamos auka, taip prisidejo prie tos firmos produkto zinomumo didinimo. Tik gaila kad jis to nesugeba suprasti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#16 Jis norėjo pasakyti, kad jų reklamą platindamas, pats tapai tos reklamos auka. :D
xaoc 5866    
#15 O tu nepagalvojai kad mums neidomu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
o jus nepagalvojot, kad cia specialiai taip padare, kad butu kaip viral foto, kad visi siuntinetu, ale kaip ziauriai padare. O is tikruju cia normali labai gerai sugalvota reklama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#8 ne čia ne apie tą aktorių
CocoLoco 5867    
Šitas geras xD netikit, kad pusė Amerikos užkibs?..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#10 neveikia tavo nuoroda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Neblogai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Neblogas, bet kad suprastumėt tikrąją prasmę, pažiūrėkit čia:
www.ted.com/talks/rory_sutherland_life_lessons_from_an_ad_man.html />
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
KOKS GERAS xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
***Pattinson:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Tooks geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Kietai.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
;D
xaoc 5868    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Boring<=====> Exciting! :D
Vyncas 5869    
: DDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
šitas žiaurus :D
Grįžti į viršų