issisaipymai is bieberio pavydas? - nemanau kad labai daug zmoniu, kurie jam pavydi. ;pp

2010.09.30 16:25 xexexe
  • 5
7
issisaipymai is bieberio pavydas?







Nuotraukos nėra
PowDer 5401    
jei nesugebi kurt normaliu demo, tai geriau isvis nekurk.
Nuotraukos nėra
xexexe 5747    
bent tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
pabezdejau. aciu uz demesi
Nuotraukos nėra
xexexe 5748    
tai VAT!
anonimas 5748    
as tikrai nepavydziu kazkokiam shemale kurio nekencia daug zmoniu ir dar yra pervertintas
Nuotraukos nėra
xexexe 5749    
kam?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Epic FAIL ;[
Grįžti į viršų