issisaipymai is bieberio pavydas? - nemanau kad labai daug zmoniu, kurie jam pavydi. ;pp

2010.09.30 16:25 xexexe
  • 5
7
issisaipymai is bieberio pavydas?







Nuotraukos nėra
PowDer 5399    
jei nesugebi kurt normaliu demo, tai geriau isvis nekurk.
Nuotraukos nėra
xexexe 5745    
bent tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
pabezdejau. aciu uz demesi
Nuotraukos nėra
xexexe 5746    
tai VAT!
anonimas 5746    
as tikrai nepavydziu kazkokiam shemale kurio nekencia daug zmoniu ir dar yra pervertintas
Nuotraukos nėra
xexexe 5747    
kam?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Epic FAIL ;[
Grįžti į viršų