va cia tai jau nesupyksiu, kai kas pasakyk, jog fotozopa
|
|
|
Anonimas
5752
va cia tai jau nesupyksiu, kai kas pasakyk, jog fotozopa
Anonimas
5752
ne nu as visad buvau pries tuos kurie sakydavo vis photo shopas ir panaisia... nu bet bl cia nereikia buti biologu didziausiu kad pamatytum tai...
Anonimas
5752
yr jau toks
Anonimas
5752
Eik tu nx, cia gi pize isvis, nu nx...
|