Tik nesakyk, - kad Toronte reikės kalbėt angliškai..?

2012.09.01 xmenpr
  • 34
6
jonas, valanciunas, i, dont, know







Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
#4 :D kiec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
kazkaip nelimpa fotke prie demo , butu bent atsitiktinai su tokia xare prigave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
#2 Baudejau, tu baudejau. Jauciu dabar tetukas dirzu vanoja uz tokius zodzius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
nk kleiza uz verteja bus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5043    
KASHIS SUX
Nuotraukos nėra
Anonimas 5043    
tas žvilgsnis pasako viską :D
Grįžti į viršų