Neverta bėgti nuo snaiperio , - Nes mirsi pavargęs

2012.07.14 15:33 xmenpr
  • 0
1
trys, viename, pigiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5091    
Tik profesionaliausi snaiperiai pataiko į greitai bėganti ir besimėtantį taikinį :) Taigi jei bėgsti dar turi šansa išgyventi, bet jei pasiduosi to šanso neturėsi..o šiaip juk ir geriausi snaiperiai prašauna kartais...
Grįžti į viršų